Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinis Erasmus+ projektas „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“

Mūsų mokykla dalyvauja Erasmus+ projekte „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ (Local Solutions for Global Problems) 2019-2021 m.m. Šio projekto tikslas – gerinti mokinių verslumo įgūdžius, užsienio kalbų žinias bei formuoti sąmoningą Europos pilietį. Projekte dalyvauja 6 šalys: Italija, Rumunija, Portugalija, Ispanija, Lenkija, Lietuva. Pirmasis susitikimas vyks Italijoje, Palerme, Sicilija, lapkričio 24-30d.

Projekto veikla 2020-2021 m.m.

Pirmasis Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ susitikimas Italijoje.

Antrasis Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ susitikimas Rumunijoje.

Trečiasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ dalyvių susitikimas

Ketvirtasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ dalyvių susitikimas