Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Trečiasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ dalyvių susitikimas

2021 m. spalio 25-30 dienomis Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje įvyko trečiasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ dalyvių susitikimas, kuriame dalyvavo mokiniai ir mokytojai iš Rumunijos, Lietuvos, Italijos, Portugalijos, Lenkijos ir Ispanijos.

Projekto dalyviai susipažino su mūsų gimnazija, lietuviškomis ir baltarusiškomis tradicijomis, taip pat pristatė ir savo mokyklas. Svečiai lankėsi Lietuvos Respublikos Seime, Vilniaus senamiestyje, Trakų pilyje, dalyvavo įvairiose edukacinėse programose. Projekto koordinatoriai aptarė susitikimo rezultatus ir tolesnę projekto eigą. Visiems dalyviams laikas neprailgo, o dauguma jų jau ilgisi savo draugų ir laukia naujų susitikimų.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija