Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pirmasis Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ susitikimas Italijoje.

2019 metų lapkričio 24-30 dienomis Italijoje, Palerme vyko pirmasis Tarptautinio Erasmus + projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ šalių partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Rumunijos, Lietuvos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos ir Portugalijos mokyklų atstovai. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijai atstovavo 2 mokytojai.

Projekto dalyviai susipažino su svetingai priėmusia mokykla, Italijos švietimo sistema, aplankė Palermo švietimo skyrių bei savivaldybę, kur bendravo su Palermo meru bei švietimo skyriaus atstovu.

Pirmą dieną svečius iškilmingai pasitiko Palermo mokyklos bendruomenė: projekto koordinatorius, direktorius, mokytojai, mokiniai ir verslo atstovai. Projekto pirmojo renginio metu kiekviena mokykla pristatė savo šalį, miestą ir mokyklą, giedojo savo šalies himną.

Kiekvieną dieną projekto dalyviai dirbo pagal projekto programą ir dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose. Buvo organizuotas seminaras apie kompanijų tipus, ES teisės aktus, kompanijų sukūrimo ypatumus, verslo plano sudarymą, aptartos kiekvienos šalies partnerės užduotys, aplankytos vietinės įmonės, kur buvo pristatyta jų misija, vizija bei tikslai. Praktinio užsiėmimo, kurio tema „Kaip įsteigti savo įmonę?“, metu Lietuvos komanda pasiūlė dvi idėjas: kibinų gamyba ir metalo paieška. Projekto atstovai dalyvavo kultūrinėje-pažintinėje edukacinėje programoje Palerme, aplankė UNESCO paveldo vietas.

Šis susitikimas buvo naudingas visiems projekto dalyviams.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija