Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Ketvirtasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ dalyvių susitikimas

2022 m. sausio 16-22 dienomis vyko tarptautinio Erasmus+ projekto dalyvių susitikimas Portugalijoje, Porto mieste. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijai atstovavo 5 II-IV g klasių mokiniai, mokinių grupę lydėjo anglų kalbos mokytojas. Projekto dalyviai susipažino su delegacijomis iš Rumunijos, Portugalijos, Ispanijos, Lenkijos, Italijos, pristatė projektinius darbus, dalyvavo įvairiose edukacinėse programose. Jie aplankė įmonę, kuriančią startuolius, pirmąją Portugalijos sostinę Gimaranš, kur susipažino su Portugalijos istorija, aplankė Castelo de Guimarães pilį, grožėjosi nuostabiais vaizdais, kurie atsivėrė nuo aukščiausios regiono vietos. Gimnazijos komandai laikas neprailgo ir po viešnagės visi grįžo kupini gražių prisiminimų.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija