Gimnazijos istorija

1994 metais duris Vilniuje atvėrė mūsų gimnazija – vienintelė Lietuvoje bendrojo lavinimo mokykla baltarusių mokomąja kalba.

2013 m. vasario 15 d. Vilniaus m. savivaldybės tarybos sprendimu pertvarkyta į Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnaziją.

Mūsų gimnazija yra savivaldybės biudžetinė įstaiga. Ugdymo procesas vykdomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos bendrosiomis programomis ir kitais teisės aktais. Pagrindinė mokomoji kalba – baltarusių, dalies dalykų mokoma lietuvių kalba. Gimnazijoje mokosi mokiniai nuo 1-os iki 12-os klasės.

Nuo 2014 m. rugsėjo mėn. veikia priešmokyklinio ugdymo grupė.

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija atvira naujovėms, tačiau pabrėžia savo unikalumą, vertybes, kurias šimtmečiais puoselėjo visuomenė. Ji moko mus mąstyti, aktyviai gyventi ir kurti.