Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Antrasis Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ susitikimas Rumunijoje

2020 metų vasario 9-15 dienomis Rumunijoje, Ramnicu Valcea mieste įvyko antrasis tarptautinio Erasmus+ projekto „Vietiniai globalinių problemų sprendimai“ šalių partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo Rumunijos, Lietuvos, Italijos, Ispanijos, Lenkijos ir Portugalijos mokyklų atstovai. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijai atstovavo anglų kalbos mokytojas ir penki II gimnazijos klasės mokiniai.

Pirmą dieną projekto dalyviai susipažino su svečius priėmusia mokykla. Vėliau kiekviena šalis pristatė pateiktis apie asmeninius finansus, verslo etiketą, verslo idėjų kūrimą. Mokiniai mišriose grupėse kūrė 10 sėkmingo verslininko taisyklių. Antrą viešnagės dieną aplankė vietines verslo kompanijas: kepyklėlę „Boromir“, kurioje susipažino su kruasanų gamyba, ir duonos kepyklą „Sanovita“. Po susitikimo kiekvienos šalies mokiniai pristatė po dvi savo sukurtas virtualias kompanijas. Trečią dieną visi važiavo į Horezu kaimelį, kuriame susipažino su vieninteliu išlikusiu Rumunijoje tradiciniu šeimos keramikos verslu. Vėliau mokiniai kūrė reklamas. Ketvirtą dieną Sibiu miesto skaitmeniniame muziejuje Lietuvos komanda pristatė projekto elektroninę knygą, buvo aptarta globalizacija.

Paskutinę projekto dalyvių susitikimo dieną vyko seminaras „Kaip paversti vietinį produktą tarptautinio lygio produktu?“. Projekto koordinatoriai aptarė susitikimo rezultatus ir tolesnę projekto eigą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija