Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė programa Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje

Rugsėjo 28 dieną 5 klasės mokiniai kartu su klasės vadove ir bibliotekininke lankėsi Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, dalyvavo edukacinėje istorijos ir etnokultūros programoje „Lietuva ir karalius Mindaugas“. Vaikams buvo įdomu įsijausti į karaliaus Mindaugo, Mortos ir vyskupo vaidmenis. Tokios edukacinės programos gilina mokinių žinias apie krašto istoriją, tradicijas, žinomas asmenybes.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija