Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Išvyka į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą

Prasidėjo nauji mokslo metai. Kupini jėgų, nepakartojamų vasaros įspūdžių mokiniai sugrįžo į klases. Mūsų gimnazijos penktokams labai patinka keliauti, todėl jau po trijų savaičių jie kartu su klasės vadove ir tėvais susiruošė į kelionę – į susitikimą su gamta, o būtent į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą. Čia dešimtmečiai berniukai ir mergaitės susipažino su daugybe gražių paukščių ir gyvūnų, kurių zoologijos sode yra apie 70 rūšių. Visi puikiai pailsėjo ir turiningai praleido laiką.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija