Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

„Sveikatiados“ iššūkis „Pusryčiai – madinga!“

2020 m. lapkričio 26 d. – 2021 m. sausio 22 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė nuotoliniu būdu dalyvavo respublikinio „Sveikatiados“ projekto konkurse – iššūkyje „Pusryčiai – madinga!“.

Namuose reikėjo pagaminti pusryčius ne tik sau, bet ir savo šeimos nariams iš sveikų maisto produktų. Mūsų gimnazijos 5-8, I-IV g klasių mokiniai paruošė įvairius sveikuoliškus pusryčius: virė skirtingų grūdų košes, pagardintas daržovėmis, vaisiais, uogienėmis, kepė naminę duoną, varškės pyragą, chia pudingą, omletus, blynelius su įvairiais įdarais, varškėtukus, spaudė daržovių ir vaisių sultis ir kt.

Visi, dalyvavę iššūkyje, vieningai nusprendė, kad pusryčiauti yra naudinga sveikatai, nes pusryčiai – energijos šaltinis!