Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

„Sveikatiados“ iššūkis „Pusryčiai – madinga!“

2020 m. lapkričio 26 d. – 2021 m. sausio 22 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė nuotoliniu būdu dalyvavo respublikinio „Sveikatiados“ projekto konkurse – iššūkyje „Pusryčiai – madinga!“.

Namuose reikėjo pagaminti pusryčius ne tik sau, bet ir savo šeimos nariams iš sveikų maisto produktų. Mūsų gimnazijos 5-8, I-IV g klasių mokiniai paruošė įvairius sveikuoliškus pusryčius: virė skirtingų grūdų košes, pagardintas daržovėmis, vaisiais, uogienėmis, kepė naminę duoną, varškės pyragą, chia pudingą, omletus, blynelius su įvairiais įdarais, varškėtukus, spaudė daržovių ir vaisių sultis ir kt.

Visi, dalyvavę iššūkyje, vieningai nusprendė, kad pusryčiauti yra naudinga sveikatai, nes pusryčiai – energijos šaltinis!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija