Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Laisvės gynėjų diena

Sausio 13-ąją Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė paminėjo Laisvės gynėjų dieną. 8 valandą ryto prasidėjo tradicine tapusi pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Gimnazijos languose sužibo žvakių šviesa, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę. Vyresnių klasių mokiniai dalyvavo gyvojoje istorijos ir pilietiškumo pamokoje prie Spaudos rūmų, kur apie istorinius įvykius prie pastato pasakojo jų liudininkai. 5 ir 6 klasių mokiniai prisijungė prie iniciatyvos „Neužmirštuolių pieva“ Lukiškių aikštėje ir kartu su kitais renginio dalyviais sukūrė pievą iš neužmirštuolių žiedų, simbolizuojančių atminimą ir pagarbą tiems, kurie kovojo už Lietuvos laisvę.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija