Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pilietinio ugdymo dienos

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje vasario 9-15 dienomis vyko „Pilietinio ugdymo dienos“, kurių metu organizuoti renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. 2-5 klasių mokiniai gamino atvirukus ir rašė sveikinimus Lietuvai, dalyvavo Kahoot viktorinoje „Aš esu Lietuvos pilietis“ ir pasitikrino bei pagilino savo žinias apie Lietuvą. 3-4 klasių mokiniai per lietuvių kalbos pamokas pasitelkę technologinius įrankius rengė projektą „Kelionė Lietuvos miestais“. Aštuntokai išradingai paminėjo Vasario 16-ąją – iš sniego lipdė skulptūras „Lietuvos gimtadienis“. Vyresniųjų klasių mokiniams vyko lietuvių kalbos pamokos „Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena“, viktorina „Lietuvos istorija amžių sūkury“. Renginių metu diskutuota, kuo ypatinga ši diena, prisiminti Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai, jų dramatiškas likimas.

Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą renginiuose ir mokytojams už gražias iniciatyvas.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija