Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pilietinio ugdymo dienos

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje vasario 9-15 dienomis vyko „Pilietinio ugdymo dienos“, kurių metu organizuoti renginiai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. 2-5 klasių mokiniai gamino atvirukus ir rašė sveikinimus Lietuvai, dalyvavo Kahoot viktorinoje „Aš esu Lietuvos pilietis“ ir pasitikrino bei pagilino savo žinias apie Lietuvą. 3-4 klasių mokiniai per lietuvių kalbos pamokas pasitelkę technologinius įrankius rengė projektą „Kelionė Lietuvos miestais“. Aštuntokai išradingai paminėjo Vasario 16-ąją – iš sniego lipdė skulptūras „Lietuvos gimtadienis“. Vyresniųjų klasių mokiniams vyko lietuvių kalbos pamokos „Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena“, viktorina „Lietuvos istorija amžių sūkury“. Renginių metu diskutuota, kuo ypatinga ši diena, prisiminti Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai, jų dramatiškas likimas.

Dėkojame visiems mokiniams už dalyvavimą renginiuose ir mokytojams už gražias iniciatyvas.