Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

„Beribio muziejaus“ edukacinis projektas

2022 m. sausio-vasario mėn. mūsų gimnazijos I-II klasių mokiniai dalyvavo Lietuvos nacionalinio muziejaus Istorijų namų su Britų taryba Lietuvoje bei Įvairovės ir edukacijos namais bendrame projekte „Beribis muziejus“. Gimnazistai lankėsi tarptautinėje parodoje „Deivės ir kariai: Marijai Gimbutienei – 100“, susipažino su žymiausios pasaulyje archeologės asmenybe, sudėtinga gyvenimo istorija, moksliniais darbais. Kartu su Vilniaus Radvilų gimnazijos mokiniais edukacinių užsiėmimų metu diskutavo apie kritinio mąstymo svarbą kasdieniame gyvenime, lyčių stereotipus, sprendimų priėmimą nesivadovaujant išankstinėmis nuostatomis. Mokiniams šis projektas labai patiko, nes jo metu jie turtino savo žinias, bendradarbiavo, drąsiai ir aktyviai reiškė savo nuomonę.