Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

32-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinės

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė paminėjo 32-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines. Mokiniai dalyvavo netradicinėse pamokose, deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, kartu su mokytojais surengė piešinių parodą „Tau, Lietuva“, dalyvavo akcijoje „Geltona. Žalia. Raudona“, pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“. 5-7, I-II g klasių mokiniai prisijungė prie Ukrainos palaikymo iniciatyvos „Laisvės apyrankė“: pynė Ukrainos ir Lietuvos vėliavų spalvų apyrankes, simbolizuojančias laisvę, vienybę ir draugystę. Pasitikdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, mūsų gimnazistai Anastasija J. (IV g), Marija R. (IV g), Olivija V. (III g) ir Povilas S. (III g) dalyvavo Nacionalinės švietimo agentūros surengtame virtualiame PROTMŪŠYJE K 11 su Pauliumi Ambrazevičiumi. Dalyviai atsakinėjo į klausimus ne tik apie Kovo 11-ąją, bet ir apie tai, kas glūdi už jos – šalies žmones, kultūrą, istoriją. Mūsų šaunieji gimnazistai užėmė 19 vietą tarp 88 komandų. Mes jais labai didžiuojamės.