Erasmus+ projekto „ARTS@CREATIVITY.EU“ veikla 2017 m.

2017 m. kovo 12-18 d. vyko Erasmus+ projekto šalių partnerių mokytojų susitikimas Lenkijoje. Mokytojai susipažino su šios šalies švietimo sistema, dalyvavo dirbtuvėse „Plastikinių butelių perdirbimas ir panaudojimas“, mokėsi šokti polonezą, susitiko su miesto meru, dalyvavo edukacinėse programose.

2017 m. gegužės 19-25 d. šalių partnerių susitikime Estijoje dalyvavo 2 mokytojai ir 2 mokiniai. Dalyvavome dirbtuvėse „Žemės ir smėlio menas“, edukacinėse programose, aplankėme Tartu universitetą, Estijos Nacionalinį muziejų.

2017 m. spalio 12-16 d. vyko šalių koordinatorių susitikimas Slovakijoje. Jo metu buvo aptarti organizaciniai klausimai, projekto tolimesnės veiklos, tarpiniai rezultatai.