Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinio Erasmus+ projekto „Tautinės mažumos – Europos turtas“ dalyvių susitikimas Hainuvkoje (Lenkija)

2021 m. rugsėjo 20-24 d. tarptautinio Erasmus+ projekto „Tautinės mažumos – Europos turtas“ partneriai, Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija, Punsko Kovo 11-osios licėjus ir Hainuvkos II-asis licėjus su papildomu baltarusių kalbos mokymu, susitiko Lenkijoje, Hainuvkoje. Tai trečiasis projekto dalyvių susitikimas. Mokiniai ir mokytojai susipažino su licėjaus istorija ir tradicijomis, Hainuvkos apylinkėmis, lankėsi Belovežo girioje, grožėjosi stumbrais, keliavo Lenkijos karalių ir Lietuvos didžiųjų kunigaikščių Ąžuolų keliu. Projekto dalyviai aplankė etnografinę parodą Baltarusių kultūros centre Hainuvkoje, ikonų muziejų Supraslyje, dalyvavo edukaciniame užsiėmime spaustuvės muziejuje. Visą savaitę mokiniai ir mokytojai mokėsi lietuviškų ir baltarusiškų dainų bei šokių. Susitikimo kulminacija – renginys „Iškyla su baltarusiais“.

Projekto veiklos dar labiau sustiprino dalyvių bendradarbiavimą, suteikė daug pozityvių emocijų, o užsimezgę draugiški ryšiai tęsiasi...

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija