Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Moksleivių mainai Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje – 2019 m. kovo mėn.

Kovo 3-7 d. mūsų ugdymo įstaigoje svečiavosi tarptautinio Erasmus+ projekto „Tautinės mažumos – Europos turtas“ dalyviai iš Lenkijos: Punsko Kovo 11-osios licėjaus ir Hainuvkos II-ojo licėjaus su papildomu baltarusių kalbos mokymu. Svečiai susipažino su Lietuvos sostine Vilniumi, lankėsi Trakų pilyje, Medininkų pilyje, dalyvavo Kaziuko mugėje, Užgavėnių šventėje, kurioje vaišinosi blynais ir kitais skanumynais. Mokiniai turėjo galimybę atskleisti savo žinias protų mūšyje apie Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės pilis. Projekto dalyviai Valdovų rūmuose vaikščiojo po įspūdingą archeologinį rezervatą, apžiūrėjo išlikusius autentiškus mūrus ir šioje teritorijoje aptiktus unikalius radinius. Lietuvos nacionaliniame muziejuje susipažino su ekspozicijomis ir muziejinėmis vertybėmis, kurios pristato Lietuvos valstybės archeologiją, istoriją, etninę kultūrą, iškilių istorinių asmenybių indėlį į kultūros paveldą.

Projekto dalyviams laikas tikrai neprailgo ir dauguma jų jau ilgisi savo draugų bei laukia naujų susitikimų.

Tarptautinio Erasmus+ projekto „Tautinės mažumos – Europos turtas“ dalyvių susitikimo Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje programa

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija