Karjeros planavimo renginiai

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos II g klasės mokiniai dalyvavo karjeros planavimo renginiuose. Gegužės 23 d. gimnazistai dalyvavo atvirų durų dienos veiklose, kurias organizavo Gedimino štabo batalionas. Mokiniai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su Lietuvos karių tarnyba, bendravo su kariais savanoriais, sužinojo apie jų kasdienybę. Mokiniai taip pat stebėjo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) kinologų pasirodymą.

Gegužės 30 d. gimnazistai susipažino su Vilniaus komunalinių paslaugų mokyklos profesinio mokymo programomis. Tai buvo puiki galimybė „pasimatuoti“ santechniko, suvirintojo, elektriko, atsinaujinančios energetikos įrangos montuotojo, šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemų montuotojo profesijas.

Tikimės, kad šie karjeros renginiai padės mokiniams kurti asmenines ateities vizijas ir kelti karjeros tikslus savo mokymosi kelyje.