Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sporto ir sveikatingumo šventė ,,Sportuok su šeima“

2024 m. gegužės 24 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje vyko kasmetinė tradicinė bendruomenės sporto ir sveikatingumo šventė „Sportuok su šeima“, kuri buvo skirta fiziniam aktyvumui skatinti ir šeimos mėnesiui paminėti. Sveikinimo žodį susirinkusiems dalyviams tarė gimnazijos direktorė Diana Stachnovič, pavaduotoja ugdymui Nijolė Bagdonienė pristatė susirinkusiems prizą – šventės didžiąją taurę. Fizinio ugdymo mokytoja Lina G. supažindino susirinkusius su varžybų eiga ir pristatė net 13 rungčių, kuriose dalyviai galėjo išbandyti savo jėgas. Sporto šventės dalyviai žaidė kvadratą, futbolą, tinklinį, krepšinį, traukė virvę, prisitraukinėjo prie skersinio, varžėsi, kas yra taikliausias, stipriausias ir šokliausias. Šventė prasidėjo nuotaikinga 8 a ir II g klasių merginų šokių pramankšta. Po apšilimo kiekviena klasė parodė paruoštą kūrybinę užduotį „Sveikuolių piramidę“. Džiugu, kad šventėje dalyvavo ir patys mažiausi mūsų bendruomenės nariai – darželio grupių „Vyturėlis“ ir „Saulytė“ vaikai. Sporto šventės didžiąją taurę trečius metus iš eilės laimėjo dabar jau I g klasė, II-ąją vietą iškovojo 7 a klasės mokiniai, III-ąją vietą užėmė 7 b klasės mokiniai.

Dėkojame šventės organizatoriams ir visiems dalyviams.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija