Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė 2024“

2024 m. birželio 10-21 dienomis Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje organizuojama dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Šypsenėlė 2024“ nuo 8.30 val. iki 16.30 val. (darbo dienomis). Stovykla organizuos turiningą ir saugų vaikų laisvalaikį mieste ir už jo ribų: išvykas, edukacinius užsiėmimus, komandinius žaidimus, kūrybines užduotis, veiklas gryname ore, kurių metu skatinama pažinti gamtą, tradicijas, kultūros vertybes.

Stovykloje planuojama užimti 33 vaikus, iš jų 13 vaikų, esančių jautresnėje socialinėje situacijoje. Stovyklą dalinai finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė. Savivaldybės remiama suma 2971 Eur. Lėšos bus panaudotos transporto išlaidoms, ekskursijoms, edukacijoms, stovyklos programai įgyvendinti kitoms paslaugoms.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija