Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pamoka-edukacinis žaidimas „Atrask Tuskulėnų dvaro lobį!“

Gegužės 23 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos 8 a klasės mokiniai lankėsi Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse. Mokiniai dalyvavo lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje-edukacinėje veikloje „Atrask Tuskulėnų dvaro lobį!“. Jos metu susipažino su memorialinio komplekso istorija, prisiminė skaudžius istorijos įvykius, aplankė koplyčią-kolumbariumą. Mokiniai, pasidaliję į komandas, žaidė pažintinį-edukacinį žaidimą „Atrask Tuskulėnų dvaro lobį!“. Kiekviena komanda Tuskulėnų memorialinio komplekso teritorijoje turėjo surasti devynis vokus, kuriuose esanti informacija padėjo aptikti paslėptą lobį.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija