Konkursas „Love letter for the gymnasium“ („Meilės laiškelis gimnazijai“)

Gegužės 20-21 d. mūsų gimnazijoje vyko konkursas „Love letter for the gymnasium“ („Meilės laiškelis gimnazijai“). Renginys skirtas paminėti Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos 30-metį. Konkurso idėją pasiūlė ir jį organizavo anglų kalbos mokytoja Hanna K., o jame dalyvavo 6 b, 7 b ir II g klasių mokiniai. Jie turėjo parašyti laišką anglų kalba ir papasakoti, ką jaučia savo gimnazijai, kuo ji yra jiems brangi. Nugalėtojas buvo išrinktas slaptu balsavimu. Juo tapo II g klasės mokinys Artūras S. Dėkojame visiems dalyviams ir labai džiaugiamės, jog mokiniams svarbi ir brangi yra jų mokykla, jos tradicijos, kultūra ir ateitis.