Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Pamoka „Ko ieško šiuolaikinis darbdavys?“

Gegužės 3 d. 8 a klasės mokiniai dalyvavo projekto „Vilnius yra mokykla“ pamokoje „Ko ieško šiuolaikinis darbdavys?“ įmonėje „Lietuvos geležinkeliai“. Pamokos metu buvo pristatyta LTG grupės veikla, planai ir karjeros galimybės. Mokiniai susipažino su sparčiai besikeičiančia darbo aplinka, globalizacijos įtaka darbo rinkai, kompetencijomis, žiniomis ir įgūdžiais, padėsiančiais tapti geidžiamu darbuotoju. Pamokos pabaigoje gimnazistai žaidė situacijų žaidimus, diskutavo.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija