Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Integruota lietuvių-anglų kalbos pamoka „Kelias į knygą“

Balandžio 26 d. mūsų gimnazijos bibliotekoje vyko netradicinė II g klasės (mokytojos Inga K., Hanna K.) integruota lietuvių-anglų kalbos pamoka, skirta Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Šios pamokos tikslas – priminti mokiniams, kokią galią turi literatūra, ir paskatinti perskaityti bent vieną knygą. Tai ypač aktualu šiandien, kai jaunieji skaitytojai vis dažniau ir mieliau įsitraukia į išmaniųjų įrenginių ekranų aplinką.

Per pamoką mokiniai, pasiskirstę poromis, rinkosi iš pirmo žvilgsnio labiausiai jiems patikusias knygas lietuvių ir anglų kalbomis ir trumpai pasirinkta kalba jas aptarė: apibūdino viršelius, formatą, perskaitę 3-4 sakinių ištraukas pabandė paspėlioti, apie ką bus rašoma knygoje, pateikė draugams patarimų, kodėl bent 15 minučių per dieną reikėtų skirti knygų skaitymui.

Džiaugiamės turiningai praleistu laiku ir tikimės, kad kiekvienas suras savo knygą ir nuspręs skaityti dažniau. Malonaus skaitymo!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija