Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Liaudies meno mėgėjų klubas

Mūsų gimnazijoje įkurtas Liaudies meno mėgėjų klubas ir įrengtas kabinetas - baltarusiška troba. Jame saugomi mokytojų, mokinių ir jų tėvų padovanoti tautiniai tekstilės gaminiai: lovatiesės, staltiesės, siuvinėti rankšluosčiai bei gaminiai iš šiaudių, molio. Čia galima pamatyti ir senovinius namų apyvokos daiktus: verpimo ratelį, ketaus lygintuvą, daug medinių reikmenų audimui. Senove dvelkiančiame kabinete vyksta edukaciniai užsiėmimai, etnokultūros ir istorijos pamokos. Per šv. Kalėdas, Užgavėnes naudojami eksponatai, atspindintys laukiamo renginio, kalendorinės šventės nuotaiką. Be to, čia vyksta ir gimnazijos vokalinio ansamblio „Žavaronački“ užsiėmimai.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija