Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė išvyka į interaktyvią parodą „Kosmopark“

Balandžio 22 d. 6 a klasės mokiniai aplankė interaktyvią parodą „Kosmopark“, kurioje atrado daugybę kosmoso paslapčių. Mokiniai turėjo galimybę pasijusti tikrais astronautais bandydami žengti kelis žingsnius kitoje planetoje, skristi skrydžio treniruokliu, virtualios kelionės metu apžiūrėti tarptautinę kosminę stotį ir pažvelgti į Žemę pro iliuminatorių. Kelionė su pažinimo, edukacijos ir pramogų elementais mokiniams suteikė daug patirčių ir nepamirštamų įspūdžių.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija