Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Mokslinė konferencija „Networking on Sustainable Security in the Dynamic Environment“

Balandžio 18-19 d. Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo akademijoje vyko kasmetinė mokslinė konferencija „Networking on Sustainable Security in the Dynamic Environment“. Anglų kalbos mokytoja Alina S. skaitė pranešimą „Jaunimo požiūris į patyčias ir neapykantos kalbos pasireiškimą: problemos, prevencija ir ateities vizija“. Pranešimo tikslas – įvertinti patyčių ir neapykantos kalbos sampratas, išnagrinėti jaunimo požiūrį į patyčių ir neapykantos kalbos problemas.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija