Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

APLINKOS ŠVARINIMO AKCIJA

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija prisijungė prie aplinkosaugos iniciatyvų platformos *„Mes darom su SDG“ ir užregistravo iniciatyvą „Žalioji zona poilsiui, o ne šiukšlėms!“. Balandžio 19 d. gimnazijos bendruomenė dalyvavo aplinkos švarinimo akcijoje. 8 a, I-IV g klasių mokiniai kartu su mokytojais švarino artimiausią aplinką – sutvarkė žaliąją zoną Sietyno gatvėje. Džiugu, kad gimnazijos bendruomenė prisideda prie Lietuvos gamtos išsaugojimo, savo miesto puoselėjimo, siekia, kad Vilnius būtų švarus ir žalias.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija