Baltarusijos Liaudies Respublikai - 106

Kovo 25-ąją dieną mūsų gimnazijoje buvo paminėtos nepriklausomos Baltarusijos Liaudies Respublikos sukūrimo 106-osios metinės. Į šventinį koncertą susirinkę mokiniai sužinojo, kad prieš 106 metus Minske politiniai ir visuomenės veikėjai pasirašė Trečiąją Baltarusijos tautų chartiją, kuri paskelbė pirmosios nepriklausomos BLR sukūrimą. Koncerto dalyviai žiūrėjo gimnazijos mokinių vaidinimą, pasakojantį senovinę legendą apie baltarusių tautos ir baltarusių dainos atsiradimą. Nuoširdžiai dėkojame šventinio minėjimo dalyviams ir svečiams! Džiaugiamės galėję paminėti mūsų gimnazijoje šią svarbią visiems laisviesiems baltarusiams dieną.