Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Dalyvavimas akcijoje „Baltarusijos alėja. Demokratijos vigilija“

Kovo 27 d. mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo pilietinėje akcijoje „Baltarusijos alėja. Demokratijos vigilija“. Renginys buvo organizuotas Vilniaus gudų klubo „Siabryna“ pirmininko V. Stecho iniciatyva siekiant pademonstruoti, kad Lietuvos piliečiai yra neabejingi ir solidarūs su laisvę mylinčiais baltarusiais. Neries krantinėje, tarp Žvėryno ir Liubarto tiltų, mūsų gimnazistai pasodino Baltarusijos demokratijos alėją – 20 šermukšnių sodinukų. Nuoširdžiai tikime baltarusių tautos laisve ir džiaugiamės prisidėję prie gražios ir prasmingos pilietinės iniciatyvos.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija