Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Laiškas Lietuvai „Lietuva, ką Tu veiki?“

Vienas Lietuvių kalbos dienų renginių mūsų gimnazijoje buvo dailyraštis mokytojams. Džiugu, kad prisijungė ir dvi mokinės. Kvietėme aktyviai dalyvauti visą bendruomenę, skatinome bendradarbiauti. Siekėme kelti lietuvių kalbos kaip valstybinės prestižą. Ugdėme komunikacines kompetencijas: suprasti tekstą, išsiaiškinti nežinomus žodžius. Stengėmės rašyti dailiai ir įskaitomai, be klaidų. Pasirinkome žymaus lietuvių poeto Justino Marcinkevičiaus eilėraštį „Dėl tos dainos“. Turbūt šis eilėraštis kaip daina skambės švenčiant Dainų šventės šimtmetį šią vasarą. Surengėme parodą gimnazijos bibliotekoje. Pakvietėme rinkti gražiausiai parašytą tekstą ir balsuoti.

Niekas nesistebi, kad pradinių klasių mokytojos rašo labai gražiai. Džiaugiamės, kad matematikos mokytoja A.V., kuri atvyko iš Baltarusijos tik šiais metais, parašė tekstą taisyklingomis rašytinėmis lietuviškomis raidėmis ir be klaidų. Nugalėtoja išrinkta lietuvių kalbos mokytoja Erika.Visiems mokytojams gimnazijos direktorė įteikė padėkas ir atminimo dovanėles. Baigiamasis renginio akordas vyko bibliotekoje prie kavos puodelio.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija