Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Dailyraštis „Rašom 2024“

Lietuvių kalbos dienų proga mūsų gimnazijos 5-8 klasių mokiniai turėjo galimybę pamankštinti ranką. Nutarėme kiek stabtelėti ir pabandyti perrašyti dailiai ir be klaidų tekstą apie Dainų šventę. Juk šie metai paskelbti Dainų šventės 100 (šimtmečio) metais. Žinojome, kad rašyti neatitraukus rankos ir paisant didžiųjų bei mažųjų raidžių taisyklingos rašybos taisyklių nelengva. Braunasi anglų kalbos rašybos įpročiai, nuolat skubame. Tad susikaupti ir rūpestingai bei įskaitomai rašyti nėra paprasta. Bet mes stengėmės. Kaip mums sekėsi, galima pažiūrėti 2-6 kabinete. Maloniai kviečiame.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija