Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė išvyka į kino teatrą

Kovo 6 dieną ketvirtos klasės mokiniai keliavo į kino teatrą „Apollo Kinas Vilnius Outlet“. Mokiniai žiūrėjo kvapą gniaužiantį filmą apie laukinio žvėries ir mergaitės draugystės istoriją „Ema ir juodasis jaguaras“. Amazonės džiunglėse kartu su mokslininkais tėvais gyvenusi šešiametė Ema susidraugavo su jaguaro jaunikliu, kurį, brakonieriams sumedžiojus jo mamą, mergaitė priglaudė. Emai sugrįžus į gimtąjį Niujorką po aštuonerių metų sulaukta žinios, kad brakonieriai vėl kėsinasi į vienintelį džiunglėse likusį jaguarą. Paauglė nedvejojusi nusprendė vykti į vaikystės namus ir padaryti viską, kad apsaugotų savo draugą.

Geras kinas – puiki edukacijos priemonė. Mokiniai analizavo patikusį veikėją: koks jis, ką veikia, ką jaučia. Jie dalijosi mintimis, kad šis filmas moko tikros draugystės, supratingumo, atsakomybės, mylėti ir saugoti gamtą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija