Tarptautinė gimtosios kalbos diena

Minint Tarptautinę gimtosios kalbos dieną Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijoje vyko įvairūs, jau tradicija tapę renginiai. 5-8 ir I-III g klasių mokiniai dalyvavo baltarusių kalbos olimpiadoje, I g klasės mokinys Piotr D. savo klasės draugus supažindino su B. Taraškevičiumi, pirmosios, mokyklai skirtos baltarusių kalbos gramatikos autoriumi. Taip pat mokiniai sužinojo ir apie ortografijos ypatumus rašant pagal B. Taraškevičiaus gramatikoje pateiktas taisykles. II g klasės mokiniai dalyvavo tradicinėje mokyklos mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Gerbkime gimtąjį žodį!“. Baltarusių klubo „Siabryna“ vadovo V. Stecho iniciatyva III klasės gimnazistai susitiko su žinomu baltarusių filologu V. Viačorka. Tokie renginiai skatina geriau pažinti gimtąją kalbą, ją gerbti ir puoselėti.