Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

„Lietuvos valstybės keliu“

2024 m. vasario 16 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė dalyvavo šventinėje jaunimo eisenoje „Lietuvos valstybės keliu“, skirtoje istoriniams įvykiams atminti, leidusiems Lietuvai atkurti nepriklausomybę ir sustiprinti valstybingumą. Eisenos dalyviai, nešini gimnazijos vėliava, nuo Valdovų rūmų ėjo pro Signatarų namus, Vilniaus rotušę iki Rasų kapinių. Pakeliui sustojo prie Pranciškaus Skorinos memorialinės lentos, pagerbė žymų LDK visuomenės veikėją, rašytoją, vertėją, knygų leidėją. Rasų kapinėse aplankė Vilniaus baltarusių gimnazijos įkūrėjų Ivano ir Antono Luckevičių kapus.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija