Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Saugesnio interneto diena

Vasario 6 dieną Lietuvoje, kaip ir daugelyje pasaulio šalių, minima 21-oji Saugesnio interneto diena. Mūsų gimnazijos I g klasės mokiniai apsilankė Vilniaus Karoliniškių bibliotekoje, kurioje žiūrėjo dokumentinį filmą „Tiktok, Boom“. Šiame filme kalbama apie vieną įtakingiausią programėlę – „Tiktok“. Mokiniai sužinojo jos sukūrimo istoriją, įtaką bei poveikį žmonėms, slypinčius pavojus. Filmas nagrinėja, ką reiškia būti savu skaitmeniniame pasaulyje. Šalia galimybių – nuolatinė nerimo būsena, šalia populiarumo – patyčios, įžeidžiantys komentarai. Po filmo mokiniai diskutavo apie saugų internetą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija