Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinė išvyka į kino teatrą

Sausio 17 dieną 1 klasės mokiniai vyko į kino teatrą „Apollo Kinas Vilnius Outlet“. Pirmokai žiūrėjo animacinį filmuką „Didžioji ančių kelionė“. Tai istorija apie ančių šeimą, kuri įtikina savo pernelyg atsargų tėvą pakelti sparnus kartą gyvenime pasitaikančioms „atostogoms“ ir migruoti iš ramios Naujosios Anglijos per didmiestį Niujorką į dar neregėtas Bahamų salas. Filmo herojai patyrė daug komiškų nuotykių bei nerimo kupinų pavojų. Tai smagi, juokinga, stebuklingų nuotykių ir iššūkių kupina animacinė istorija apie tikrą draugystę, kuri padeda įveikti net pačias didžiausias kliūtis.

Kinas yra viena iš puikių priemonių vaiko edukacijai. Filmai ne tik supažindina su plačiuoju pasauliu, bet ir skatina vaikų saviraišką, padeda analizuoti situacijas ir dalytis savo asmeniniais išgyvenimais.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija