Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Laisvės gynėjų diena

Sausio 12 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija paminėjo Laisvės gynėjų dienos 33-ąsias metines. Prisimindami ir pagerbdami 1991 m. sausio 13 d. žuvusiųjų atminimą mūsų gimnazijos bendruomenė prisijungė prie pilietinės akcijos „Pergalės šviesa“. Žvakučių šviesoje mokytojai su mokiniais prisiminė žuvusius Laisvės gynėjus, aptarė jų drąsius ir ryžtingus veiksmus ginant Lietuvos laisvę. 5 B ir 6 A klasių mokiniams pilietiškumo pamoka „Laisvės kaina“ vyko prie Vilniaus televizijos bokšto. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėlėse „Laisva Lietuva“.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija