Gruodis – švenčių laukimo metas

2023 metų pabaiga gimnazijos vokaliniam ansambliui „Lenok“ buvo kupina įdomių ir prasmingų renginių. Gruodžio 1 dieną ansamblis dalyvavo 13-ajame partizanų dainų festivalyje „Laisvės kelias“, kuris vyko Druskininkų „Atgimimo“ mokykloje. Į koncertą susirinkęs gausus būrys jaunųjų dainininkų iš visos Lietuvos įrodė, kad laisvės gynėjų dainos ir šiandien yra gyvos, neužmirštos.

Smagios veiklos vokalinis ansamblis turėjo ir savo mokykloje. Mūsų gimnazijoje yra tradicija – prieš Kalėdas visų klasių mokinius aplanko gausus būrys persirengėlių su specialiai šiai progai paruošta programa. Šiemet visus džiugino vaidinimas „Gero vakaro geriems žmonėms“. Persirengėliai žygiavo iš klasės į klasę ir linksmino kalėdinėmis dainomis, šokiais, būrimais, sėkmės ir laimės palinkėjimais. Ansamblis „Lenok“ taip pat dainavo ir šoko tradiciniame kalėdiniame spektaklyje, skirtame Kristaus gimimo šventei.