Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Kalėdinė paramos akcija

Gruodžio 17 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos mokiniai ir jų tėvai kartu su mokytoja Erika J. nuvyko į savanorišką gyvūnų globos organizacijos „SOS gyvūnai“ prieglaudą, kur dalyvavo Atvirų durų dienos ir Kalėdinės mugės renginiuose. Mūsų gimnazijos bendruomenės nariai ne tik atvežė beglobiams gyvūnams dovanų, kad jie galėtų Kalėdas pasitikti sotūs ir sveiki, bet ir gavo puikią galimybę iš arti susipažinti su prieglaudoje gyvenančiais beglobiais keturkojais, apgaubti juos rūpesčiu ir šiluma. Tokia patirtis yra neabejotinai vertinga ir vaikams, ir suaugusiems. Tai padeda ugdyti emocinį intelektą, moko rūpestingumo, atsakingo, o ne vartotojiško elgesio su gyvūnais, supratimo, kaip galima prisidėti prie gyvūnų gerovės.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie dalyvavo gimnazijoje organizuotoje Kalėdinėje paramos akcijoje ir padėjo sukurti mažą kalėdinį stebuklą beglobiams gyvūnams.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija