Edukacinė išvyka į šokolado manufaktūros „AJ Šokoladas“ namus Trakuose

Gruodžio 8 dieną 6b klasės mokiniai su klasės vadove vyko į šokolado manufaktūros „AJ Šokoladas“ namus Trakuose ir dalyvavo edukaciniame šokolado gaminimo šou. Edukacijos metu mokiniai sužinojo šokolado istoriją, dalyvavo viktorinoje ir laimėjo daug šokoladinių prizų. Taip pat pamatė, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, skanavo įvairaus šokolado bei patys savo rankomis kūrė skaniausius šokoladinius šedevrus. Šokolado gaminimo šou pabaigoje visiems edukacijos dalyviams buvo įteikti pažymėjimai, įrodantys, kad jie tapo šokolado ekspertais. Edukacijos pabaigoje mokiniai aplankė unikalų AJ Šokolado skulptūrų muziejų. Muziejuje pamatė virš 100 skirtingų skulptūrų, kurioms pagaminti sunaudotos net dvi tonos šokolado. Ši edukacinė išvyka į Trakus mokiniams ne tik padovanojo daug saldžių akimirkų, bet ir paliko neišdildomus įspūdžius.