Edukacinė išvyka į Druskininkus

Gruodžio 1 dieną 5a ir 5b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis vyko į Druskininkus. Menininkų Česnulevičių šeimos kūrybos namuose „Druskos studija“ dalyvavo smagioje edukacinėje programoje „Sūri pamoka Druskos mieste“. Edukacijos metu mokiniai sužinojo miesto istoriją, kas buvo tas druskininkas, kodėl jis virė mineralinį vandenį ir kodėl druska anksčiau prilygo auksui. Taip pat buvo pavaišinti unikalia pačių menininkų išgarinta mineralinių šaltinių druska, lietė rankomis druskos skulptūras, o svarbiausia – patys patyrė kūrybos džiaugsmą – lipdė, formavo, skobė iš druskos. Kiekvienas edukacijos dalyvis tokiu būdu ne tik pats iš druskos susikūrė du suvenyrus atminčiai iš Druskos miesto, bet ir gavo daug geros nuotaikos ir kūrybinės energijos.