Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Edukacinis užsiėmimas „Kalėdinių meduolių gaminimas ir dekoravimas“

Gruodžio 4 dieną 2-3 klasių mokiniams technologijų pamoka vyko ne klasėje, o kepyklėlėje. Kepyklos šeimininkai puoselėja senąsias Vilniaus krašto meduolių kepimo tradicijas, kurios gyvuoja jau daugiau nei 100 metų. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kodėl vaistinėse buvo parduodami meduoliai, kodėl į meduolius dedami prieskoniai, kodėl glajus ant meduolio vadinamas „karališkuoju“. Pasisėmę žinių vaikai ėmėsi darbo: kočiojo tešlą, lipdė meduolius, juos dekoravo. Užsiėmimo pabaigoje visi vaišinosi gardžia arbata su ką tik iškeptais meduoliukais.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija