Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Interaktyvi ekskursija „Kaip Vilnius švenčia Kalėdas“

Gruodžio 4 dieną 6 b klasės mokiniai dalyvavo interaktyvioje ekskursijoje „Kaip Vilnius švenčia Kalėdas“. Vaikščiodami po senamiestį šeštokai sužinojo, kur ir kaip pirmą kartą buvo papuošta Kalėdų eglutė, kas yra Kalėdų senelio prototipas, kas pirmasis ant eglutės uždegė žvakutes. Gidė papasakojo apie lietuvių Kalėdą, vaikščiojantį po kaimus ir dalijantį dovanas vargingai gyvenantiems, Lietuvos didikus, per Kalėdas sukviesdavusius į savo rūmus prie stalo vienišus, neturtingus žmones, kuriuos pavaišindavo. Interaktyvi ekskursija mokiniams labai patiko.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija