Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinė tolerancijos diena

Tarptautinė tolerancijos diena Lietuvoje buvo minima jau dvidešimtus metus. Kasmet minėjimui pasiūlomas vis kitoks simbolis. 2023 metų Tolerancijos dienos simbolis – TOLERANCIJOS ŽIBINTAS. Rudenį yra mažiau šviesos, kurios reikia bet kuriai gyvai būtybei. Šviesa asocijuojasi su gėriu, pozityvumu. Pasaulyje vykstant nesantaikai, kariniams ir kitiems konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą. Pamokų, klasių valandėlių metu buvo aptariama, ką reiškia žodis „tolerancija“, kodėl ši sąvoka reikšminga mūsų visuomenėje ne tik kalbant apie praeitį, bet analizuojant dabartį. Taip pat mokiniai sukūrė žibintus, kurie papuošė gimnazijos I aukšto fojė. Te mokinių rankomis pagaminti ir įžiebti Tolerancijos žibintai sušildo mūsų širdis, pripildo gėrio ir sustiprina žinojimą, kad šviesa visada nugali tamsą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija