Edukacinė išvyka į zoologijos sodą ZOOPARK

2023 m. lapkričio 24 d. 5 b klasės mokiniai aplankė zoologijos sodą ZOOPARK, kuriame gyvena beveik 90 skirtingų gyvūnų rūšių. Mokiniai iš arti pamatė vieną mažiausių primatų pasaulyje – nykštukinę marmozetę, smalsuolius katinius lemūrus, išdykusių surikatų šeimą, skraidančius Egipto šunis, didžiausius vėžlius Lietuvoje, šnypščiančius Madagaskaro tarakonus ir kitus gyvūnus. Jie ne tik pamatė įvairiausius gyvūnus gyvai ir iš labai arti, bet ir galėjo paglostyti triušiukus, pašerti žuvytes. Edukacijos metu taip pat gidas papasakojo įdomios informacijos apie įvairius gyvūnus bei pikantiškų istorijų iš gyvūnų kasdienybės.