Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Įsimintina edukacinė-pažintinė kelionė į Lenkiją - Slovėniją - Kroatiją - Vengriją

Spalio 28 d. – lapkričio 3 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenės nariai, vadovaujami mokytojų Linos G. ir Jelenos Z., leidosi į smagią ir įdomią kelionę, kurioje dalyvavo net 56 žmonės – gimnazijos mokiniai, jų tėvai, mokytojai, klasių vadovai ir buvę mokiniai. Jie aplankė Varšuvos Koperniko mokslo centrą, žymųjį Lenkijos pramogų parką „Energylandia“ ir tikru gamtos stebuklu laikomus Postoinos urvus Slovėnijoje. Kelionės metu vaikščiojo po gražiausius Kroatijos miestelius Opatiją ir Rivierą, grožėjosi Plitvicos ežerų nacionaliniu parku, kuris yra įtrauktas į UNESCO saugomų gamtos objektų sąrašą. Taip pat pabuvojo ir Vengrijoje, vaikščiojo po istorija alsuojantį Budapešto senamiestį, o vakare plaukiodami pramoginiu laivu Dunojumi grožėjosi nuostabia naktine senojo Budapešto panorama. Paskutinę kelionės dieną pramogavo didžiausiame Vengrijos regioniniame „Aquaworld Resort Budapest“ vandens parke. Ši kelionė, kupina naujų įspūdžių ir žinių, dar labiau sustiprino gimnazijos bendruomenę. Smagu surasti bendraminčių, su kuriais gera keliauti, bendrauti, dalintis naujais įspūdžiais ir puikia nuotaika!

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija