Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Tarptautinis projektas „Europos mokyklų sporto diena“

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos bendruomenė jau trečius metus dalyvauja tarptautiniame projekte „Europos mokyklų sporto diena“. Šį projektą koordinavo gimnazijos administracija, organizavo fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Lina G., priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulytė“ molytoja Kristina V., pradinių klasių mokytojos Jelena Z., Volha I., gimnazijos mokinių taryba.

Rugsėjo – spalio mėn. buvo organizuoti įvairūs sporto renginiai, kurie vyko gimnazijos mažajame stadione, sporto salėje ir vidiniame kieme. Priešmokyklinio ugdymo grupės „Saulytė“ vaikai dalyvavo rytinėje mankštelėje „Saulytės rytas“, 1-4 klasių mokiniai varžėsi linksmosiose estafetėse, aktyviųjų pertraukų metu krepšinį žaidė 5-8 ir gimnazijos I-IV klasių mokiniai. Mankštiadoje „Muzikos ritmu šėlstame kartu!“ linksmai ir nuotaikingai dalyvavo visa gimnazijos bendruomenė. Net 350 bendruomenės narių dalyvavo Solidarumo bėgime, taip pat prisijungė prie Pasaulinės širdies dienos minėjimo. Šiomis dienomis gimnazijoje vyko netradicinės fizinio ugdymo pamokos „Judrieji žaidimai“, kuriose dalyvavo 5-8 ir gimnazijos I-III klasių mokiniai. Vyko netradicinė pamoka-renginys „Žaidimo „Pickleball“ pristatymas“, apie kurį mokiniams papasakojo Tarptautinės Europos sporto dienos iniciatorius Mindaugas L.

Taigi dalyvaudami projekte „Europos mokyklų sporto diena“ judėjo, žaidė, šoko ir maži, ir dideli. Džiaugiamės, kad pasiekėme šio projekto keliamą tikslą – skatinome judėjimą ir sveiką gyvenseną, išbandėme įvairias jaunimui įdomias fizinio aktyvumo formas ir, žinoma, sustiprinome gimnazijos narių bendruomeniškumo jausmą.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija