Spektaklis „Pagrandukas“

Spalio 16 d. Karoliniškių biblioteka ir festivalis Karoliniškių ruduo mūsų gimnazijos mokiniams dovanojo teatro „Avilys“ spektaklį „Pagrandukas“. Tai istorija, pasakojanti apie malūnininkų šeimos suritintą Pagranduką. Spektaklio idėja: nereikia pasaulio nei nugalėti, nei užkariauti – tereikia mylėti ne tik save, bet ir kitus. Spektaklio metu mūsų gimnazijos mokiniai bendravo su aktoriais, vertino Pagranduko poelgius. Įdomus ir pažintinis spektaklio aspektas – duonos atsiradimas. Mokiniai susipažino su duonos atsiradimo procesu – grūdų malimu, tešlos užminkymu, duonos kepimu, girnomis ir kitais senosios buities rakandais.