Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Komiksų dirbtuvės su Migle Anušauskaite

Spalio 13 d. 8 a ir I g kl. mokiniai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse su komiksų autore Migle Anušauskaite Karoliniškių bibliotekoje. Šis renginys – literatūros ir muzikos festivalio „Karoliniškių ruduo: Kosminės Karoliniškės“ programos dalis. Komiksų autorė Miglė Anušauskaitė pristatė komikso žanro ypatybes, papasakojo, kaip piešiami siužetai, kaip vaizduojamos emocijos. Mokiniai kūrė trumpus keturių paveiksliukų komiksus, tęsdami vieni kitų pradėtas istorijas. Surengę nedidelę darbų parodą renginio dalyviai džiaugėsi pasiektais rezultatais, kurie prajuokino ir nustebino, kokia gali būti laki fantazija.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija