Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Civilinės saugos pratybos

2023 m. spalio 11 d. Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazijos teritorijoje vyko savivaldybės lygio civilinės saugos funkcinės pratybos „Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje esančių gyventojų surinkimo punktų aktyvavimas avarijos Baltarusijos atominėje elektrinėje atveju“. Per pratybas buvo vertinamas pasirengimas užtikrinti gyventojų evakavimui (laikinam perkėlimui) numatytas priemones.

Gimnazija vykdo priešmokyklinio, pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo programas.

Steigėjas – Vilniaus miesto savivaldybė

Teisinė forma – biudžetinė įstaiga

Mokomoji kalba - baltarusių

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 191722390

Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija

Sietyno g. 21, Vilnius LT-04316

Tel. / faksas +370 5 245 9127

rastine@skorinos.vilnius.lm.lt

© 2024 Vilniaus Pranciškaus Skorinos gimnazija